top of page

Klimatyzacja Gdańsk (Pomorskie) - montaż

Podstawowym zadaniem klimatyzacji jest zapewnienie odpowiedniego mikroklimatu w pomieszczeniu poprzez zapewnienie odpowiedniej temperatury i wilgotności powietrza co jest niezwykle istotne dla naszego zdrowia. Najnowsze urządzenia klimatyzacyjne są wyposażone w jonizatory powietrza co jest niewątpliwym atutem dla alergików. Montowane przez nas klimatyzatory (pomorskie) wyposażone są w funkcję grzania co może stanowić alternatywę dla tradycyjnych form ogrzewania pomieszczeń.

 

Nasi Doradcy pomogą Państwu dobrać właściwe urządzenie zarówno pod względem rodzaju klimatyzacji, jego mocy, parametrów pracy, usytuowania w pomieszczeniu oraz walorów estetycznych. Ponadto oferujemy usługi montażu klimatyzacji w woj. pomorskim. 

Nasza wiedza i doświadczenie jak również wszelkie certyfikacje nadane przez organy państwowe i autoryzacje przez dystrybutorów sprzętu gwarantują Państwu wykonanie niezawodnego systemu klimatyzacji w Gdańsku przez naszą firmę. Oferujemy profesjonalny montaż klimatyzacji. Gdańsk to miasto, w którym wykonujemy nasze instalacje. 

Poniżej prezentujemy rodzaje jednostek montowanych wewnątrz pomieszczeń ze względu na ich charakter użytkowy.

Ścienne typu SPLIT i Multi SPLIT

GŁÓWNE.jpg

Najbardziej popularne, energooszczędne jednostki wewnętrzne odznaczające się wysoką kulturą pracy oraz szerokim zakresem temperatur pracy (-25 w trybie grzania do + 50 stopni Celsjusza w trybie chłodzenia).

 

Oprócz pilota standardowym wyposażeniem klimatyzacji jest moduł WIFI, który zapewni Państwu zdalne zarządzanie klimatyzatorem.

W systemie mutisplit istnieje możliwość podłączenia do 5 jednostek wewnętrznych na jednym agregacie zewnętrznym, każdy z osobnym sterowaniem. 

Zastosowanie:

domy, budynki mieszkalne, biura, restauracje, budynki użyteczności publicznej

Kasetonowe

kaseton 2.jpg

Klimatyzacja (Gdańsk) wewnętrzna sufitowa charakteryzuje się równomiernym rozprowadzeniem powietrzna w chłodzonym pomieszczeniu poprzez 4 kierunkowy nawiew powietrza.

 

Dodatkową funkcją klimatyzacji (pomorskie) jest możliwość dostarczenia świeżego oraz podłączenia maksymalnie 2 kasetonów do jednego agregatu zewnętrznego.

 

Ich wysoka wydajność, niemal bezgłośna praca oraz system montażu klimatyzacji w suficie podwieszanym sprawia, że są bardzo popularnym wyborem. 

Zastosowanie:

sklepy, restauracje, pomieszczenia magazynowe, biura, budynki przemysłowe, budynki użyteczności publicznej

Podłogowo-sufitowe

przy%C3%85%C2%9Bcienne_edited.jpg

Klimatyzacje wyróżniają się uniwersalnym zastosowaniem związanym ze sposobem montażu.

 

Mogą być zainstalowane jako urządzenie przysufitowe jak i podłogowe. Ich konstrukcja pozwala na równomierne rozprowadzenie powietrza w pomieszczeniu poprzez system automatycznego sterowania żaluzjami. 

Najczęstszym wyborem tego typu klimatyzacji jest brak możliwości montażu jednostek naściennych w pomieszczeniach z dużą liczbą okien, występowaniem skosów czy trudnodostępnych miejscach. 

Zastosowanie:

obiekty magazynowe, budynki przemysłowe, restauracje, biura, budynki użyteczności publicznej

Kanałowe

klimatyzator-kanalowy poprawiony.jpg

Ten rodzaj klimatyzatorów montowany jest w sufitach podwieszanych w pomieszczeniach o dużej powierzchni.

 

Od klimatyzatora kanałowego za pośrednictwem kanałów powietrznych i nawiewników powietrze dystrybuowane jest po całej powierzchni sufitu.

 

Wysoka sprawność klimatyzacji (Gdańsk), bardzo cicha praca oraz możliwości konfiguracji w rozbudowany system klimatyzacji sprawia, że jest on wybierany przez najbardziej wymagających klientów. 

Zastosowanie:

biurowce, hale magazynowe, centra handlowe, hotele, sale bankietowe, budynki użyteczności publicznej, zakłady przemysłowe

Profesjonalna klimatyzacja – woj. pomorskie

 

Nasza firma korzysta wyłącznie ze sprawdzonych urządzeń i przetestowanych systemów, dzięki czemu klient zawsze może mieć pewność, że klimatyzacja (Gdańsk) będzie działała nie tylko skutecznie, ale też bezpiecznie i przez długi czas. Nie bez powodu jesteśmy tak często wybieranym przedsiębiorstwem. Zależy nam przede wszystkim na Twoim zadowoleniu!

 

Doradztwo i montaż klimatyzacji – Gdańsk, pomorskie

 

Proponowane doradztwo i montaż klimatyzacji w woj. pomorskim to przede wszystkim ukłon w stronę Twojej wygody. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które pozwoliło nam zdobyć wiedzę i umiejętności pozwalające na spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Doskonale znamy rozwiązania stosowane w branży, chociażby pod względem technologicznym. Nasi fachowcy idealnie dopasują system klimatyzacji do danych pomieszczeń. A także, pomogą z montażem klimatyzacji w Gdańsku. Dzięki temu klimatyzacje będą działały efektywnie, nie pobierając jednocześnie zbyt dużo energii, co z pewnością jest ważnym czynnikiem dla przedsiębiorstw.

 

Odpowiednio zaplanowany system klimatyzacji to nie wszystko, ponieważ istotny jest także profesjonalny montaż klimatyzacji (Gdańsk). Nasi pracownicy posiadają doświadczenie w montażu klimatyzacji nawet w wyjątkowo specyficznych obiektach, dlatego poradzimy sobie z montażem także u Ciebie! Zawsze jesteśmy terminowi i rzetelni. Możemy pracować nawet w niestandardowych godzinach, by np. nie doprowadzić do długiego przestoju w pracy Twojej firmy.

 

Klimatyzacja – Gdańsk

 

Oferowane przez nas usługi i urządzenia w zakresie klimatyzacji kierujemy głównie do klientów z Gdańska, jednak często współpracujemy z osobami z całego woj. pomorskiego. Wśród grona naszych zadowolonych klientów znajduje się sporo przedsiębiorstw, instytucji publicznych, ale też osób prywatnych.

 

Interesuje Cię montaż klimatyzacji w Gdańsku lub masz jakieś pytania? W takim razie serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy odpowiedzi i podejmiemy współpracę.

bottom of page