top of page

Serwis klimatyzacji Gdańsk (Pomorskie)

o nas.jpg
serwis 3.jpg
serwis.jpg

Zapewniamy usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Na zamontowane przez naszą firmę urządzenia udzielamy 5 letniej gwarancji. Zarówno na potrzeby utrzymania gwarancji jak i dla zdrowego i bezawaryjnego użytkowania systemu koniecznym jest przegląd urządzeń 2 razy w roku. 

 

W skład czynności serwisowych wchodzą:

  • kontrola szczelności instalacji freonowej

  • sprawdzenie poprawności parametrów podzespołów w jednostkach zewnętrznych i wewnętrznych

  • czyszczenie filtrów, dezynfekcja i odgrzybianie systemu klimatyzacji

  • sprawdzenie połączeń elektrycznych i podzespołów elektronicznych

Podczas serwisu klimatyzacji w Gdańsku nasz doświadczony zespół serwisowy używa wyłącznie środków chemicznych najwyższej jakości rekomendowanych przez producentów urządzeń klimatyzacyjnych. Dysponujemy najnowszymi urządzeniami do profesjonalnej obsługi serwisowej każdego systemu klimatyzacji.
 

Profesjonalny serwis klimatyzacji – Gdańsk


Regularny serwis klimatyzacji  nie tylko może zabezpieczyć klimatyzację przed ewentualnymi usterkami, ale wpływa także na bezpieczeństwo użytkowników! Warto wspomnieć, że w urządzeniach i systemach klimatyzacji osadzają się różnego rodzaju substancje, nierzadko są to pleśń i grzyby. Z tego powodu nieserwisowane instalacje mogą nie tylko zwyczajnie się popsuć, ale negatywnie wpływać na zdrowie osób przebywających w danej powierzchni. Zapewniamy, że nasi pracownicy doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak uporać się nawet z najbardziej uporczywymi zabrudzeniami i doprowadzić klimatyzatory do pełni sprawności, niezależnie od ich typu. Oferujemy serwis klimatyzacji w Gdańsku. 

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dlatego jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanym zadaniom. Nasz serwis klimatyzacji (Gdańsk) współpracuje zarówno z przedsiębiorstwami, jak i instytucjami publicznymi, a także klientami prywatnymi. Stawiamy nie tylko na profesjonalizm, ale także atrakcyjne ceny.  Nieprzypadkowo zaufało nam już tyle osób.
 

Serwis klimatyzacji Gdańsk - nasza oferta

 

Oferowany przez Klima Invest serwis klimatyzacji w Gdańsku zawsze jest dopasowany do preferencji klienta. Zawsze staramy się być terminowi i udzielać profesjonalnych porad, jeśli klient ma wątpliwości lub pytania. Z tego powodu zachęcamy do skorzystania z naszych usług serwisu klimatyzacji Gdańsk. Na pewno współpraca będzie owocna. Zapraszamy także do skorzystania z innych propozycji znajdujących się w naszej ofercie.

Świadczymy usługi montażu i serwisu klimatyzacji w woj. pomorskim jak i na terenie całego kraju.

Zapraszamy do kontaktu z nami.

 

 

bottom of page