top of page

Wentylacja Gdańsk (Pomorskie)

wentylacja.jpg

Wentylacja w Gdańsku to nieodzowny element każdego budynku, w którym przebywają ludzie. Od jej sprawnego działania polegającego na zastępowaniu zanieczyszczonego powietrza bogatego w wydychany dwutlenek węgla,  świeżym powietrzem wpływającym przecież na nasze zdrowie i dobre samopoczucie. 
Najskuteczniejszym rozwiązaniem jest montaż wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej
W tym celu montowane są centrale wentylacyjne, które dostarczają świeże powietrze do wentylowanego pomieszczenia. Nasza firma zajmuje się kompleksową usługą projektowania, doboru właściwych urządzeń, montażu oraz serwisie systemu wentylacji w Gdańsku.
Zaprojektowane przez nas systemy uwzględniają kubaturę budynku, rodzaj wentylowanych powierzchni, liczbę osób przebywających w nim oraz możliwości techniczne. Dopasowana do każdego budynku wentylacja (Gdańsk) to nasza specjalność.

Rekuperatory

rekuperator.jpg

Uzupełnieniem wentylacji (Gdańsk) jest użycie rekuperatorów, których zadaniem jest odzyskiwanie energii cieplnej ze zużytego powietrza wywiewnego z pomieszczenia. Odzyskana energia posłuży do ogrzania świeżego powietrza nawiewanego do pomieszczenia oszczędzając energię jaką należało by zużyć do ponownego ogrzania zimnego powietrza bez użycia rekuperatora.

Oszczędności wynikające z montażu rekuperatora sięgają niemal 50% kosztów ogrzewania obiektu.

Dodatkowym atutem wykorzystania tego systemu wentylacji (Gdańsk) jest:

  • brak konieczności montażu komina do wentylacji grawitacyjnej, przez którą ucieka 58% ciepła z budynku, 

  • dostarczanie oczyszczonego powietrza z alergenów, kurzu i bakterii oraz wirusów poprzez zastosowane filtry w urządzeniu 

  • w połączeniu z pompą ciepła znaczne zwiększenie jej sprawności i energooszczędności

rekuperacja.jpg

Wentylacja – pomorskie

 

Odpowiednia wentylacja jest szczególnie potrzebna w większych obiektach z ograniczonym dostępem do okien. To nie wszystko, ponieważ np. zimą wietrzenie domu znacznie obniża temperaturę w nim, dlatego wspomniana wentylacja (Gdańsk) jest idealnym rozwiązaniem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dlatego jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Mieliśmy okazję projektować systemy wentylacji w Gdańsku dla wyjątkowo skomplikowanych budynków, dlatego jesteśmy przekonani, że uda nam się również pomóc w przypadku Twojego obiektu.

 

Inwestycja tego rodzaju nie tylko zwiększa komfort, ale też bezpieczeństwo użytkowników danej powierzchni. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych urządzeń oraz technik, dzięki czemu nasza wentylacja (pomorskie) jest również idealnie dopasowana względem wymagań budynku, a do tego wentylacja będzie skutecznie spełniała swoje zadanie przez długi czas. Stawiamy na najwyższą jakość i indywidualne podejście do każdego zlecenia.

 

Sprawdzona wentylacja – Gdańsk

 

Współpracujemy z klientami indywidualnymi, ale też małymi oraz większymi przedsiębiorstwami, a także instytucjami publicznymi. W każdym przypadku jesteśmy terminowi. Opisywane usługi  kierujemy głównie do osób z Gdańska, ale współpracujemy także z klientami z całego woj. pomorskiego i nie tylko. Jeśli masz jakieś pytania, odnośnie wentylacji w Gdańsku to serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Chętnie udzielimy odpowiedzi!

bottom of page